Telefon: +90 (216) 467 3333
Güzelliğe Dair Ne Varsa! Harita | Adres              

Plexr nedir, Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği (Plexr)

· ANTIAGING TEDAVİLERİ, Tedavi Yöntemleri · Plexr nedir, Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği (Plexr) için yorumlar kapalı

Ameliyattan korkuyormusunuz, anestezi sizi ürkütüyormu!, Ameliyattan sonra iz kalır diye endişeleniyorsanız o zaman bugüne kadar ameliyatla çözümlenebilen göz kapağı problemlerinde artık yeni bir alternatifimiz var..PLEXR, plasma enerjisi yani maddenin 4. Boyutu..

İşlem lokal anestezi ile başlar, yaklaşık 30 dk sonra Plexr  Plasma enerjisi ile oluşan yıldırım yada kıvılcım ile istenmeyen dokular “süblime edilirken” (buharlaştırılırken)  çevre dokuya ısı iletimi minimaldir böylece yan etki profili çok düşüktür. Komplikasyon, kanama, enfeksiyon gözlenmez, 1-2 gün çok az ödem olabilir..

Plexr; Ameliyatsız  blefaroplastiden, alt göz kapağı kırışıklığına ve göz kapağı estetiğine, üst dudaktaki sigara çizgilerinden yüzdeki statik kırışıklıklara, akne tedavisinden akne izlerine ve skarlara, güneş ve hamilelik lekelerinden fibrom, ben, siğil keloid tedavilerine kadar geniş bir alanda kullanılmaktadır.

Tüm işlemlerde bir hafta gibi kısa  bir sürede iyileşme gözlenir, şikayetin durumuna göre farklı seans sayılarına ihtiyaç gösterebilir.


DİĞER ANTIAGING TEDAVİLERİ

Not: İlgili Uygulamanın detayları için başlıklarına tıklayınız ! Örnek ; →• Exilis Elite)