Telefon: +90 (216) 467 3333 - (0212) 963 3362
Güzelliğe Dair Ne Varsa! Harita | Adres              

Photogen sistem

· ANTIAGING TEDAVİLERİ, Tedavi Yöntemleri · Photogen sistem için yorumlar kapalı

RADIOPHOTONIC    MULTITERAPY ( PHOTOGEN SYSTEM )

( Radyofrekansla Ürün Yedirme+RadyofrekansUygulaması+LED-FototerapiTedavisi )

Bu tedavi birbirinin etkilerini artıran 3 farklı uygulamanın birarada kullanılması esasına dayanır. Yüz bölgesinde ince kırışıklık ve derin kırışıklık ile elastikiyet kaybı olan ciltlere uygulanır .Vücut bölgesinde ise bölgesel yağlanma ve sellülit problemlerinde, elastikiyet kaybı ve sellülit problemlerinde uygulanır.

Kısaca Photogen Sistem; radyofrekans dalgaları ile nem, toparlanma sağlayan, yada yağ parçalayan ürünler cilde yedirildikten sonra uygulanan radyofrekans tedavisi; ve devamında LED ışınları uygulaması ile ilk seanstan itibaren ciltdeki toparlanma, parlaklık ve gerginlik sağlayan üçlü bir tedavi sistemidir. Orta deride oluşan yeniden yapılanma sonucu tedaviden 2-3 ay sonra cerrahiye alternatif kalıcı değişiklikler ortaya çıkar. İşlem bitiminde sonuçlar o kadar belirgin olmaktadır ki, uygulama yapılan kişiler porselen gibi bir cilde ve vücuda sahip olduklarını ifade etmektedirler. Bu sistem soruna göre yaklaşık 3 ay süren 8-10 seanslık uygulamayı içerir.

Günümüzde güzellik ve estetik sektöründe doğal olanı uyarma ve yapılandırma yöntemlerini cerrahi yöntemlere tercih eden kişilerde; Photogen System yüzde ince-derin kırışıklıklar ve elastikiyet kaybında, vücutta ise elastikiyet kaybı, sellülit ve lokal yağlanma da kullanılacak en iyi ve en yeni yöntemlerden biridir.


DİĞER ANTIAGING TEDAVİLERİ

Not: İlgili Uygulamanın detayları için başlıklarına tıklayınız ! Örnek ; →• Exilis Elite)