Telefon: +90 (216) 467 3333 - (0212) 963 3362
Güzelliğe Dair Ne Varsa! Harita | Adres              

Gençlik aşısı

· ANTIAGING TEDAVİLERİ, Tedavi Yöntemleri · Gençlik aşısı için yorumlar kapalı

Yüzünüz çok mu solgun? sağlıksız bir görünümünüz mü var, her türlü bakıma , nemlendirici sürmenize rağmen hala çok kuru ve  mat mı hissediyorsunuz? O zaman Gençlik aşısı tam size göre…

Yüz şeklinin dengeli  hacimlendirilmesinde  bir yenilik olan Gençlik aşısı; yapısal özelliğindeki  elastikiyet sayesinde cilt altına kolaylıkla yerleşerek son derece natürel bir görüntü elde edilmesini sağlar. Saf hyalüronik asit olan gençlik aşısı bir cilt altı ürünü olup protein ve nükleik asit içermediği içinde son derece sağlıklı ve güvenilir özeliğe sahiptir.

Üç değişik molekül ağırlığındaki Hyalüronik Asidin kombinasyonuyla oluşturulmuştur. 500-1 M Dalton,2 M Dalton . 1 ve 2 M Dalton HA lar cildin volumünü ve yapılandırılmasını sağlarlar; . 500 K Dalton ise serbest olarak dağılarak cildin anında nemlendirilmesini sağlar ve hücrelerin yeniden yapılandırılmasını sağlar. Gençlik aşısı  fazla miktarda su bağlaması nedeniyle cildin doğal hareketlerini bozmadan yayılır. Yanaklar, alın , yüzün hacim gerektiren alanlarındaki boşluklarda, çene ovali, zigomatik bölgelerde rahatlıkla uygulanmaktadır. Ayrıca dekolte, el üstleri ve alında da hacim etkisi dolayısıyla uygulanma özelliğine sahiptir.


DİĞER ANTIAGING TEDAVİLERİ

Not: İlgili Uygulamanın detayları için başlıklarına tıklayınız ! Örnek ; →• Exilis Elite)