Telefon: +90 (216) 467 3333 - (0212) 963 3362
Güzelliğe Dair Ne Varsa! Harita | Adres              

Fibrocell

· ANTIAGING TEDAVİLERİ, Tedavi Yöntemleri · Fibrocell için yorumlar kapalı

Fibroblast, kollajen yapmak için sorumlu olan hücrenin adıdır, amaç fibroblasttan zengin materyeli kişinin ihtiyaç duyulan bölgelerine ulaştırmak ve yapılandırmaktır.

Vücudun farklı bölgelerinde ki, kulaklar ya da kolunuzun iç arka tarafında bulunan yağ dokuları tercih edilir. Biyopsi, steril koşullarda yapılmalı ve laboratuvar da soğuk zincirin ilkelerine uygun olarak hastaya doğrudan, transfer edilmelidir. Laboratuarda artmış ve soğuk zincirin ilkelerine uygun olarak bu küçük yağ dokusunda ki fibroblastlar alıcıya geri aktarılır. Fibroblast gerekli görülen alanlara bir doktor tarafından tekrar  enjekte edillebilir. Her seans arasında 3 haftalık dönemlerde, 3 seans uygulanarak, prosedür tamamlanır.

Fibroblast hücre tedavisi, yara ve yanıklarda,saç dökülmesi ve önlenmesinde, yara izlerinde ,cilt çukurlarını düzeltmede, özellikle yüz kırışıklıkları ve yüz yenilenmesinde, dudakları şekillenmesinde  kıullanılır. Fibrocell güvenilirdir çünkü hastaların kendi dokusu ile hazırlanır. Hiçbir alerjik  riski yoktur. Hasta fibroblast uygulandıktan yaklaşık 1 ay sonra etkisini görür. Bu etki 1 yıllık dönemde artmaya devam eder. Gerçekleştirilen tedavi, 5 yıl boyunca etkisini korumaya devam eder.


DİĞER ANTIAGING TEDAVİLERİ

Not: İlgili Uygulamanın detayları için başlıklarına tıklayınız ! Örnek ; →• Exilis Elite)