Telefon: +90 (216) 467 3333 - (0212) 963 3362
Güzelliğe Dair Ne Varsa! Harita | Adres              

Takvim – Sosyetenin Lopez Rüyası

H 100 SERUMU

· ANTIAGING TEDAVİLERİ, Tedavi Yöntemleri · H 100 SERUMU için yorumlar kapalı

Cildimizin  genetik ve çevresel faktörlere bağlı olarak, zaman içerisinde maruz kaldığı elastikiyet ve nem kaybı, sarkmalar gibi yaşlanma belirtilerine karşı yapılan iyileştirme ve gençleştirme  amaçlı uygulamadır. Cildin ihtiyacı olan nemi, sıkılaşmayı ve canlanmayı sağlayan H-100 serumunu zengin içeriğini Hyaluronic asit, Mannitol, Pro collagen Peptide, Hexapeptide, Dmae, Organic Silica , vitamin( B1-B6), Amino Asitler oluşturur.  Mannitol; hyalüronik asidin cilt dokularındaki normal ömrünün uzamasını sağlar ve ödem çözücü etkisi bulunur. Hyalüronik asit, ciltte su tutarak dokuların tamir edilmesine ve elastikiyetin artmasına yardımcı olur…

Böylelikle cildin kalitesi artar, nemlenir  ve ince kırışıklıkları açılır. Yüz bölgesi, boyun, gıdı, dekolte, ve el üzeri uygulama alanlarıdır.

Cildin ihtiyacına göre uygulama sıklığı ve seans aralığı değişmektedir. Bazı cilt yapılarına 1 seans yeterli olurken bazı cilt yapılarına 3 seans gerekmektedir. Kişi işlem öncesi anestezi kremi ile uyuşturulduğundan, işlem sırasında herhangi bir acı duymamaktadır.  Uygulama sonrası oluşan iğne giriş yerleri ve oluşan hafif kızarıklık 24 saat içinde geriler.

VANQUISH ME (Temassız Estetik)

· BÖLGESEL ZAYIFLAMA · VANQUISH ME (Temassız Estetik) için yorumlar kapalı

Kişiye temas etmeden , sadece uygulama yapılacak alandaki yağa odaklanıp, bölgedeki fazla yağları  Selektif Radyo Frekans teknoljisi ile parçalayıp, sıvı hale getirebilen üstün başarıya sahip FDA onaylı , konforlu  bir bölgesel incelme cihazıdır. Uygulama haftada 1, toplamda 2-4 seans uygulanabilmektedir.

Uygulama süresi, yapılacak alana göre değişmekle birlikte ortalama  35-40 dakıkadır. Uygulamanın ilk haftasında ölçümlere yansıyan incelme sağlanır. Vanquish me uygulaması tamamen acısız olup, kişi sosyal hayatına uygulama sonrası hemen dönebilmektedir.  Hekimin uygun gördüğü, bölgesel fazlalıkları bulunan herkese uygulanabilmektedir.

Uygulamaya destek olarak yürüyüş yapmak, sağlıklı beslenip ve bol su tüketmek tedaviyi hızlandıracaktır.

Baby Face Beauty

· LEKE TEDAVİLERİ, Tedavi Yöntemleri · Baby Face Beauty için yorumlar kapalı

Baby Face Beauty 1927nm Thulium Lazer teknolojisine sahip leke tedavisi ve cilt yenileme alanlarında kullanılan , FDA onaylı lazer cihazıdır.  Bu tedavide deride 100 mikron çapında mikro kanallar açılmakta  ve hekimin kişinin sorununa göre seçtiği nano partiküküllü özel ürünler cilde yedirilmektedir. Lazerin cildi yenileme etkisi  ile birlikte, kullanılan ürünlerin antioksidan ve antiaging özelliği, parlama ve canlanmaya yardımcı olur.

En  yaygın kullanım alanları;

– Leke tedavisi

– Cilt gençleştirme

– Gözenek sıkılaştırma

– Antiaging

– Skar tedavisi

 

Kişinin cildindeki soruna bağlı olarak 2 hafta aralıklarla 3-4 seans uygulanabilir. Tam olarak kaç seans uygulanması gerektiğini hekim, muayenenin ardından belirler. Her cilt tipine uygulanabilen Baby Face Beauty, uygulama süresi ortalama 7-10 dakıka olup, anestezi gerektirmeyen bir uygulama olduğundan hasta işlem sırasında herhangi bir ağrı, sızı hissetmez. Uygulama sonrası, kısa süreli( geçici) kızarıklık olduğundan kişi sosyal hayatına anında dönebilir.

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği: Plexr

· Basında Biz, Blog · Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği: Plexr için yorumlar kapalı

Son yıllarda moda olan ameliyatsız non invaziv yöntemlerden lazerlerden sonra kendinden söz ettirmeyi başaran Plazma ile çalışan Plexr cihazı yan etkisi az, emniyetli ve oldukça uygun maliyetli tedavi seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Ameliyatsız göz kapağı haricinde de estetikte ve dermatolojik problemlerde başarı ile kullanılabilen Plexr cihazının güç kaynağı Plazma nedir?

Continue reading

Popo Dikleştirme! X-Wave terapi Koral Klinik’te

· Blog, BÖLGESEL ZAYIFLAMA, Haber, Tedavi Yöntemleri · Popo Dikleştirme! X-Wave terapi Koral Klinik’te için yorumlar kapalı

Popo kaldırma ya da popo dikleştirme ameliyatsız ve herhangi bir yabancı dolgu maddesi vb koymadan yapılabilirmi? Evet, son günlerde kendinden çokça bahsettiren popo dikleştirme Amerika ve Avrupa’ da çok popüler olan Shock-Wave sistemiyle çalışan X-Wave ile mümkün…

Kadınların en çok istedikleri kalkık, dışa bombeli selülitsiz bir popo ve sıkılaştırılmış kalçalardır. Eskiden geniş kalçalara ve popoya sahip olmak estetik, güzellik açısından cinsellik sembolü olarak tanımlanırken , günümüzde dar kalçalı ve arkaya doğru çıkık popolu bayanlar seksi ve güzel kadınlar olarak kabul edilmektedir.
Tüm Amerika ve Avrupa da olduğu gibi Türkiye’de de sayılı klinikte kullanılan son teknoloji X-Wave -Yeni Nesil Shock Wave Terapi ile farkı yakalayın. Düzensiz yağ katmanlarından en hızlı şekilde kurtulabilir ve yeni “PoPo Dikleştirme” uygulaması ile mükemmele daha yaklasabilirsiniz.

Shock Wave Sistemleri tıpta ve estetikte 50 yıldan beri kullanılmaktadır. Termal yani ısı ile calısan sistemler popo üzerine uygulanamaz popo daki yağı homojen olarak azaltamaz ve çökmeler meydana gelir. Yeni nesil Shock Wave sistemi BTL X-Wave güçlü ses dalgaları ile basen ve kalca bölgesinde rahatlıkla kullanılabildiği gibi aynı zamanda popo üzerine de uygulama yaparak popo dikleştirme protokolü ile farklılık yaratmıştır.

Popo niye düşer? Aşırı kilo alıp verme sonucunda bazı kişilerde popo düşer, kalçalar ve bacak içinde sarkmalar görülebilir. Bu durumlarda popo kaldırma, kalça ve bacak sıkılaştırma hareketleriyle istenilen toparlanma sağlanmazsa kişinin özgüveni bile sarsılabilir. Günümüzde arzu edilen kalça ve popo biçimi; yuvarlak ve arkaya doğru çıkıntılı, kasların belirgin olduğu, yanlara doğru taşmayan, dar biçimli, üst alt mesafesi kısa olandır.

BTL X-Wave ; İç bacak düzensiz yağlanma sorunlarına, arka bacak Selülit sorunlarına, bacak ve kalca birlesimindeki fazlalık görünümün giderilmesine (Banana Roll), kalca üzerindeki selülit görünümün giderilmesine, karın ve yan karınlardaki gitmeyen kalıplaşmış yağların çözümlenmesine ve son olarak PoPo dikleştirme işlemlerinde kullanılmaktadır. Continue reading

PRP kanımızdaki güzellik…

· ANTIAGING TEDAVİLERİ, Haber, KOZMETİK UYGULAMALAR, Tedavi Yöntemleri · PRP kanımızdaki güzellik… için yorumlar kapalı

PRP, “Platelet Rich Plasma-  trombosit  yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulaması”

Hep sentetik, laboratuar ortamlarında hazırlanan vücudumuz için çoğu yabancı madde olan endüstriyel kozmetik ürünler kullanacak değiliz. Cildimiz solgun, nemsiz lekeli olabilir, kırışık ta olabilir.. Continue reading